Značkové oblečenie

topy, tričká, tielka natural fashion

Usporiadať podľa:
Tovar 1 až 9 z 9 celkom
Dámsky basic top DEBARDEUR ALITA BLANC
Dámsky basic top v bielej farbe so širokými ramienkami a okrúhlym výstrihom. Materiál: 100%; bavlna. Údržba: řdte sa inštrukciami na štítku.
6,90 EUR
Sada basic topov DEBARDEUR ALITA - LOT DE 3 (BLANC + NOIR + BEIGE)
Sada basic topov bielej, čiernej a béžovej farby so širokými ramienkami a okrúhlym výstrihom. Materiál: 100%; bavlna. Údržba: řdte sa inštrukciami na štítku.
18,90 EUR
Top bez rukávov T-SHIRT INDI NOIR
Top bez rukávov so širším okrúhlym výstrihom. Zloženie: 94%; viskóza, 6%; lycra. Údržba: riaďte sa inštrukciami na štítku.
11,90 EUR
Súprava 2 topov TOP MACADI - LOT DE 2 (BLANC + NOIR)
Súprava 2 dámskych topov v bielej a čiernej farby so špagetovými ramienkami a okrúhlym výstrihom. Materiál: 94%; viskóza, 6%; elastan. Údržba: řdte sa inštrukciami na štítku.
17,90 EUR
Tričko s krátkymi rukávmi T-SHIRT CARLA BLANC
Tričko s krátkymi rukávmi a širším okrúhlym výstrihom. Zloženie: 94%; viskóza, 6%; lycra. Údržba: riaďte sa inštrukciami na štítku.
13,90 EUR
Top s vyšívaným tylom TOP CELINE NOIR
Splývavý top s lodičkovým výstrihom a 3/4 raglánovými rukávmi zdobenými vsadkou z vyšívaného tylu. Zloženie: 94%; viskóza, 6%; lycra. Údržba: riaďte sa inštrukciami na štítku.
23,90 EUR
Dámsky top T-SHIRT EDIT NOIR
Dámsky čierny top rovného strihu s krátkym rukávom a okrúhlym vyšívaným výstrihom. Materiál: 94% viskóza, 6% lykra. Údržba: riaďte sa inštrukciami na štítku.
18,90 EUR
Dámsky top DEBARDEUR MALIKA NOIR
Dámsky čierny top so širokými ramienkami a okrúhlym výstrihom s čipkou. Materiál: 100% bavlna. Údržba: řdte sa inštrukciami na štítku.
9,90 EUR
Sada 2 dámskych tričiek WIKI SHIRT NOIR / BLANC - LOT DE 2
Sada 2 dámskych tričiek (čiernej a bielej) bez rukávov, s okrúhlym ozdobným výstrihom. Zloženie: 100%; bavlna. Údržba: riaďte sa inštrukciami na štítku
20,90 EUR

Značky

Hore
MÔJ ŠATNÍK
Vecí v šatníku0